Tamme staadion

Võimalusterohke esindusstaadion looduskaunis Tammelinnas.

Traditsioonide ja pika ajalooga (vt Staadioni ajalugu) juba 1934. aastast võistluskeskusena tunnustatud Tamme Staadion on Tartu linna kergejõustiku ja jalgpalli esindusstaadion.
Sportijatele on kasutada looduskaunil ja kaasaegsel staadionil palju erinevaid võimalusi jalgpalli ja kergejõustiku treeningute ning võistluste läbiviimiseks.

Tervisespordiks ehk tasuta kasutmiseks on järgmised teenused:

* 600 m pikkune asfaldiring (sobib rulluisutamiseks või jalgrattaga sõitmiseks)
* 1 km pikkune aiaäärne rada, mis on eriti sobilik jooksu ning kepikõnni harrastajatele 
* liivakattega rannavõrkpalliväljak
* õuejõusaali masinad
* korvpalliväljak
* lauatennise laud
* uisuväljak (talvel, sõltuvalt ilmastikuoludest)

Staadionil on ka linna üks armastatumaid laste mänguväljakuid, mis on mõeldud erinevates vanustes lastele ning mänguväljakult ei puudu ka tõeline minimõõtmetes jalgpallistaadion.

s_tammestaadionimnguvljak.jpg   s_dsc_5227.jpg

Treeningute läbiviimiseks ja võistluste korraldamiseks sobivad järgmised staadionid ja spordisaalid ehk tasulised teenused Tamme staadionil:

* kergejõustiku peaareen/jalgpalli peaväljak
* kunstmuruväljak
* murukattega harjutusväljak

* jõusaal
* jooksurada (tribüünihoones)
* aeroobikasaal
* võimlemissaal
* maadlussaal (olmehoones)

Tamme staadioni kompleksi tutvustava video leiad siit:

  • 01.05.16
    16:00-18:00
    TÜ Fauna - Suure-Jaani United (III liiga), kunstmuruväljak
  • 03.05.16
    09:30-12:00
    Tartu maakonna koolinoorte jalgpalliturniir, kunstmuruväljak
  • 03.05.16
    19:00-21:00
    Tartu JK Welco II - Raplamaa JK (KV), kunstmuruväljak
  • 06.05.16
    17:00-18:30
    FC Helios Tartu- Pärnu JK Vaprus (U-14) kunstmuruväljak
  • 07.05.16
    18:00-20:00
    Tartu JK Welco II - EMÜ SK (III liiga), kunstmuruväljak
  • 08.05.16
    10:00-11:30
    1/2 Tartu JK Tammeka (05) - Viljandi JK Tulevik II (05), kunstmuruväljak
  • 08.05.16
    16:00-18:00
    Tartu JK Welco - Raasiku FC Joker (Esiliiga B), peaareen
  • 10.05.16
    06:30-09:30
    Tartu linna ja maakonna lasteaedade spordipäev
  • 11.05.16
    07:00-08:30
    Lasteaed Hellik spordipäev
  • 13.05.16
    05:30-07:00
    Tartu Luterliku Peetri Kooli spordipäev
  • 13.05.16
    17:00-18:30
    FC Helios Tartu - Valga FC Warrior (U-15), kunstmuruväljak
  • 13.05.16
    19:00-21:00
    Tartu JK Tammeka - Pärnu Linnameeskond (PL), peaareen
  • 14.05.16
    10:00-12:00
    FC Helios Tartu - FC Santos (U-17), kunstmuruväljak
  • 14.05.16
    12:30-14:00
    FC Helios Tartu- Kiviõli FC Irbis (U-14), kunstmuruväljak
  • 14.05.16
    13:00-15:00
    Tartu JK Welco - Viljandi JK Tulevik II (Esiliiga B), peaareen
  • 14.05.16
    14:00-15:00
    1/2 Tartu JK Tammeka I (06) - Tartu FC Helios Lähte (06), kunstmuruväljak
  • 14.05.16
    15:00-16:00
    1/2 Tartu JK Tammeka II (06)- Viljandi JK Tulevik (06), kunstmuruväljak
  • 15.05.16
    11:45-13:15
    1/2 Tartu JK Tammeka II (04) - FC Elva Valge (04), kunstmuruväljak
  • 15.05.16
    16:00-18:00
    Tartu JK Welco II - SK Tääksi (III liiga), kunstmuruväljak
  • 16.05.16
    06:00-11:00
    Tamme Gümnaasiumi spordipäev
  • 17.05.16
    12:30-15:30
    TV10 OS Tartu ja Tartumaa IV etapp
  • 18.05.16
    09:00-12:00
    Karlova Kooli Spordipäev
  • 19.05.16
    13:00-16:00
    Tartu linna noorte MV kergejõustikus
  • 20.05.16
    05:00-11:00
    Tamme Kooli spordipäev
  • 20.05.16
    13:00-16:00
    Tartu linna noorte MV kergejõustikus
  • 20.05.16
    17:00-18:30
    Tartu JK Tammeka II (02) - Vändra JK Vaprus (02)
  • 20.05.16
    19:00-21:00
    FC Helios Tartu - Tartu JK Tammeka U-19 (IV liiga), kunstmuruväljak
  • 21.05.16
    12:00-13:30
    Tartu FC Santos- Pärnu JK Vaprus (U-14)
  • 22.05.16
    10:00-11:30
    1/2 Tartu JK Tammeka (05) - Viljandi JK Tulevik II (05), kunstmuruväljak
  • 23.05.16
    19:00-21:00
    Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Infonet (PL), peaareen
  • 24.05.16
    17:00-18:30
    Tartu FC Santos-JK Tallinna Kalev (U-17 eliitliiga)kunstmuruväljak
  • 25.05.16
    19:00-21:00
    Tartu JK Welco - Viimsi JK (Esilliga B), peaareen
  • 27.05.16
    17:00-18:30
    Tartu JK Tammeka II (02) - Rakvere JK Tarvas (02)
  • 28.05.16
    09:00-15:30
    TV 10 OS IV etapp
  • 28.05.16
    12:00-14:00
    FC Helios Tartu - Nõmme-Kalju FC (U-17), kunstmuruväljak
  • 28.05.16
    14:30-16:00
    FC Helios Tartu- FC Nõmme United (U-14)
  • 29.05.16
    08:30-16:00
    Noorte teatejooksude MV
  • 29.05.16
    10:00-11:30
    1/2 Tartu JK Tammeka (05) - FC Helios Võru (05), kunstmuruväljak
  • 29.05.16
    10:00-11:30
    1/2 Tartu JK Tammeka - FC Elva (noorterahvaliiga)
  • 29.05.16
    16:00-18:00
    Tartu JK Welco II - Valga FC Warrior (III liiga), kunstmuruväljak
  • 31.05.16
    16:00-18:00
    Tartu Võimlemispidu "Värve täis taevakaar"

Ihaste tee 7,
51011 Tartu


Lahtiolekuajad

E-R 8.00-23.00
L-P 10.00-21.00
 
SUVEPERIOODIL avatud
01.juuni-14. august
E-R 10.00-20.00
L-P 12.00-18.00


Vanemadministraator
Eve Nava
Tel: 744 8400



A.Le Coq Sport spordimaja kohvik

Tel. 741 2707 
E-R 13-19 ja ürituste ajal

  • 28.05.16
    10:00-21:00
    Eesti MV iluvõimlemises
  • 29.05.16
    12:00-20:00
    Eesti MV iluvõimlemises
  • 04.06.16
    10:00-21:00
    Tartu noorte MV sulgpallis

Pilt
Tamme pst 1
50403 Tartu

Lahtiolekuajad
(suveperioodil ajad ei muutu):

E-R 8.00-23.00
L-P 10.00-21.00


Peaadministraator
Marianne Šteinberg
Tel: 744 8409; 516 4912


Tamme kohvik (olmehoones)

E-L 12-19
Tel. 554 9968

  • 28.05.16
    09:00-15:30
    TV 10 OS IV etapp
  • 28.05.16
    12:00-14:00
    FC Helios Tartu - Nõmme-Kalju FC (U-17), kunstmuruväljak
  • 28.05.16
    14:30-16:00
    FC Helios Tartu- FC Nõmme United (U-14)

Turu logo

Turu tn 8 51014 Tartu


Lahtiolekuajad

E-R 8.00-23.00
L-P 10.00-21.00

SUVEPERIOODIL avatud:
01.juuni-30.juuni ja 01.august-14.augst
E-R 10.00-18.00
L-P SULETUD
01.juuli-31.juuli SULETUD


Vanemadministraator

Kristi Ärmann
Tel: 736 1685

Pilt

Ravila 80 50408 Tartu

Lahtiolekuajad

E-N 14.00-22.00
R   14.00-20.00
L-P 11.00-20.00

SUVEPERIOODIL
01.juuni-31.august
SULETUD

Vanemadministraator

Tiiu Ärmann
Tel: 746 1790

  • 28.05.16
    11:00-20:00
    Biomechanics laager
  • 29.05.16
    11:00-16:00
    Biomechanics laager

s_tarbusespordihallilogo.gif

Ringtee 19 Tartu 50105

Lahtiolekuajad
E -N 15.30- 21.30
R      15.30-20.30
L-P   suletud

SUVEPERIOODIL
01.juuni-31.august
SULETUD

Administraator
Inge Plangi
Tel. 5883 8077

Kasutusaegade kalender

Annemõisa 6 51013 Tartu

Lahtiolekuajad

E-R  16.00-22.00
L-P  12.00-20.00*
* treeningute ja võistluste
läbiviimiseks avatud vastavalt
treening-ja võistlusgraafikule

SUVEPERIOODIL AVATUD
01.juuni-30.juuni ja 01.august-31.august
E-R 10.00-22.00  L-P 12.00-20.00
01.juuli-31.juuli
E-R 12.00-21.00  L-P 12.00-20.00

Vanemadministraator

Rebecca Lõhmus
Tel: 529 1611

Kasutusaegade kalender
  • 29.05.16
    10:00-13:00
    1/2 FC Santos - noored U10 ENMV turniir
  • 01.06.16
    17:00-18:30
    Tartu JK Tammeka(T-00)-Tallinna JK Legion(T-00) (t-U17)
  • 02.06.16
    19:00-21:00
    Tartu FC Merkuur-Tallinna FC Levadia III(II liiga)